Drużynowe biegi przełajowe 2021 – kolejny sukces naszych uczniów
Drużynowe biegi przełajowe 2021 – kolejny sukces naszych uczniów
Dodany dnia27 października 2021 |przez BW

21 października br. w Leżajsku odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Powiatowe Igrzyska Dzieci w drużynowych biegach przełajowych. Nasi reprezentanci uczestniczyli w tych zawodach w obydwu kategoriach wiekowych. Szkołę reprezentowało po 6 uczennic i uczniów, którzy mieli do pokonania dystans 800 m.

 

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej chłopców startowali: Jakub Czubat, Jakub Miazga, Alan Witkowski, Mateusz Tofilski, Daniel Witkowski, Michał Ćwikła. Uczniowie spisali się bardzo dobrze i indywidualnie uplasowali się na trzech pierwszych miejscach. Zwyciężył Michał Ćwikła, drugą lokatę zajął Alan Witkowski, a trzecią Daniel Witkowski. Dzięki bardzo dobrej postawie tych uczniów nasza szkoła zajęła I miejsce w biegach drużynowych w powiecie leżajskim.

 

W Igrzyskach Dzieci chłopcy wypadli równie znakomicie. Startując w składzie: Fabio Gąsiorek, Bartłomiej Janusz, Aleksander Krupiński, Mikołaj Mścisz, Bartosz Uchman, Filip Żak, pokonali rywali i w punktacji drużynowej zajęli także I miejsce w powiecie leżajskim.

 

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dziewcząt naszą szkołę reprezentowały: Karolina Hajduczka, Zuzanna Naróg, Gabriela Dolecka, Samanta Wołczasty, Kiara Wołczasty, Kornelia Czerniecka, W Powiatowych Igrzyskach Dzieci w skład naszej drużyny wchodziły: Maja Sołtys, Wiktoria Turek, Zuzanna Szkodzińska, Zuzanna Skwara, Paulina Hajduczka. Drużyny zajęły odpowiednio III i IV miejsca.

 

Gratulacje dla wszystkich uczestników z leżajskiej „dwójki” za godne reprezentowanie macierzystej placówki.

 

Opiekunowie: Teresa Dydacka-Jarek, Dariusz Latuszek