Klasa VI B w Bibliotece Publicznej
Klasa VI B w Bibliotece Publicznej
Dodany dnia21 grudnia 2016 |przez admin

27 października klasa VI B uczestniczyła w lekcji bibliotecznej w Bibliotece Publicznej im. Stanisława Wyspiańskiego w Leżajsku. Tematem zajęć były różnorodne źródła informacji i wydawnictwa informacyjne. Ponadto uczniowie mieli okazję zapoznać się z definicjami takich pojęć jak słowniki, leksykony, wydawnictwa informacji bezpośredniej i pośredniej, encyklopedie papierowe i multimedialne. Mogli również zasiąść w czytelni przed ekranami komputerów i

podglądnąć biblioteczną bazę danych. Podziękowania kierujemy dla p. Beaty Puci, która przeprowadziła zajęcia.

M. O.