MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL W KRAKOWIE
MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL W KRAKOWIE
Dodany dnia5 stycznia 2020 |przez BW

Tegoroczny śpiew repertuaru kolędowego przez chór Cantiamo wraz z dyrygentką Barbarą Kuczek rozpoczął się od zdobycia kolejnego SREBRNEGO DYPLOMU, wyśpiewanego na X Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Adwentowych i Bożonarodzeniowych w Krakowie, który odbył się w dniach 6-8 grudnia 2019 r.

W konkursie tym bierzemy udział od 2015 r., a tegoroczna zdobycz punktowa jest najwyższą, jaką udało nam się dotychczas uzyskać, co jest dla nas szczególnym sukcesem. Ponadto międzynarodowe jury nie przyznało złotego dyplomu żadnemu z pozostałych chórów.

W zmaganiach konkursowych uczestniczyły chóry z: Polski, Szwecji, Estonii, Litwy, Łotwy, Białorusi, Ukrainy, Węgier, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Włoch i Republiki Południowej Afryki.

Barbara Kuczek