Nagroda Zarządu Województwa Podkarpackiego „Nie zagubić talentu” dla „Cantiamo” pod dyrekcją Barbary Kuczek
Dodany dnia24 listopada 2020 |przez BW

Chór „Cantiamo’ – grupa młodsza, działający przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Leżajsku, otrzymał Nagrodę Zarządu Województwa Podkarpackiego (nagrodę finansową) w wysokości 4.000 złotych w ramach programu „Nie zagubić talentu”, za wybitne osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2019/2020. Były to:

1. Srebrny Kamerton w 39. Ogólnopolskim Konkursie Chórów a’Cappella Dzieci i Młodzieży w Bydgoszczy;

2. III Miejsce w 14. Międzynarodowym Festiwalu Chóralnym Varsovia Cantat w Warszawie – pierwszego miejsca nie przyznano;

3. Srebrny Dyplom w 10. Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Adwentowych i Bożonarodzeniowych w Krakowie – Złotego Dyplomu nie przyznano.