Nasi uczniowie w 7. Leżajskim Biegu Zośki Turosz
Dodany dnia28 października 2021 |przez BW

7. Leżajski Bieg Zośki Turosz już za nami. To było prawdziwe święto biegania. W sobotę, 23 października 2021 roku, tym razem w warunkach jesiennych, młodzież szkolna, w trakcie trwania biegu głównego seniorów, rywalizowała na dystansie 3000 metrów, a uczniowie klas czwartych i młodsi rywalizowali na dystansie 500 metrów. Na starcie stanęło 115 uczennic i uczniów leżajskich szkół i przedszkoli. Uczniom klas młodszych oraz przedszkolakom licznie towarzyszyli rodzice oraz dziadkowie. Bardzo dobrze w zawodach zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły.

Wyniki końcowe rywalizacji (miejsca na podium) w poszczególnych kategoriach przedstawiają się w następujący sposób:

Kategoria: szkoły podstawowe, klasy V do VIII – dziewczęta

2 Rewer Milena Żołynia

Kategoria: szkoły ponadpodstawowe – chłopcy

1 Buba Piotr ZSL Leżajsk

Bardzo duży wkład w przeprowadzenie rywalizacji mieli nauczyciele Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Leżajsku. Współorganizatorem był pan Dariusz Latuszek. Nieocenioną pomoc wnieśli pani Małgorzata Grudzień i pan Jacek Czech.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji biegów za rok. Zachęcamy do uprawianie wszelkich rodzajów sportów i rekreacji, w tym systematycznego biegania.

Ze sportowym pozdrowieniem,

nauczyciele wychowania fizycznego