NOWOROCZNE SPOTKANIE OPŁATKOWE ZORGANIZOWANE PRZEZ MARSZAŁKA SEJMU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
NOWOROCZNE SPOTKANIE OPŁATKOWE ZORGANIZOWANE PRZEZ MARSZAŁKA SEJMU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
Dodany dnia4 lutego 2019 |przez BW

W niedzielę 20 stycznia 2019 roku w Filharmonii Podkarpackiej odbyło się noworoczne spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Marka Kuchcińskiego. Chór Cantiamo pod dyrekcją Barbary Kuczek miał zaszczyt uświetnić swoim śpiewem tę uroczystość. Zaprezentowany został repertuar kolędowy i patriotyczny.

Uczestnictwo w tym wydarzeniu jest ogromnym wyróżnieniem. Cieszymy się bardzo, że nasz śpiew staje się coraz bardziej dostrzegany i podziwiany, o czym możemy przeczytać na Twitterze pana Marka Kuchcińskiego – Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, czy profilu Posła na Sejm RP Jerzego Paula. W spotkaniu wzięli udział m.in.: Marek Kuchciński – Marszałek Sejmu, Ewa Leniart – Wojewoda Podkarpacki, Władysław Ortyl – Marszałek Województwa Podkarpackiego, Jerzy Paul – Poseł na Sejm RP.

 

Barbara Kuczek

 

 

https://twitter.com/marekkuchcinski/status/1087057019788496898?s=12&fbclid=IwAR0icBjCV-2mvHSMWk6z_2zbiMSQQV5dpbW7Ruq08q_00nbibpVIp6NDtvg