Konkurs plastyczny „Bezpieczne Wakacje 2019” i konkurs fotograficzny „Bezpieczne Wakacje 2019”
Dodany dnia8 listopada 2019 |przez BW

29 października 2019 roku zostały ogłoszone wyniki eliminacji powiatowych Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2019” oraz wyniki Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Bezpieczne Wakacje 2019”.

W gronie laureatów konkursu plastycznego znaleźli się następujący uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Leżajsku:

w kategorii wiekowej 6-9 lat – Daria Duduś z klasy 2b (III miejsce);

w kategorii wiekowej 6-9 lat – Emilia Duduś z klasy 2b (wyróżnienie);

w kategorii wiekowej 10-12 lat – Izabela Dyjak z klasy 6d (wyróżnienie);

w kategorii wiekowej 13-15 lat – Radosław Chmura z klasy 7b (III miejsce);

w kategorii wiekowej 13-15 lat – Marcin Siusta z klasy 7c (wyróżnienie).

Laureatami konkursu fotograficznego znaleźli się następujący uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Leżajsku:

w kategorii wiekowej 6-9 lat – Emilia Duduś z klasy 2b;

w kategorii wiekowej 6-9 lat – Daria Duduś z klasy 2b;

w kategorii wiekowej 6-9 lat – Wioletta Młynarska z klasy 3c;

w kategorii wiekowej 10-12 lat – Oliwia Młynarska z klasy 6c.

Merytoryczną opiekę nad reprezentantami leżajskiej „dwójki”,  uczestniczącymi w obydwu konkursach sprawowały: p. Barbara Kuczek, p. Dorota Zygmunt, p. Barbara Sarzyńska.