POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „SARZYŃSKA JESIEŃ 2018”
POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „SARZYŃSKA JESIEŃ 2018”
Dodany dnia2 grudnia 2018 |przez BW

26 października 2018 r. w ramach Powiatowych Prezentacji Kulturalnych Dzieci i Młodzieży „Sarzyńska Jesień 2018” w Nowej Sarzynie odbył się koncert galowy, na którym zostali nagrodzeni młodzi artyści. Z naszej szkoły w konkursie plastycznym nagrodzono aż czternaścioro uczniów. Są to: Adrian Cichoń – kl.7a, Aleksandra Rokita – kl.3a (gim.), Katarzyna Długosz – kl.3c (gim.), Antonina Krupa – kl. 3c (gim.), Daria Nazar – kl.3c (gim.), Mateusz Wiech – kl.3c (gim.), Mikołaj Buba – kl. 3d (gim.), Patryk Chmura – kl. 3d (gim.), Dominika Ćwiek – kl. 3d (gim.), Maja Kisielewicz – kl. 3c (gim.), Katarzyna Korasadowicz – kl.3d (gim.), Wiktoria Piotrowicz – kl. 3d (gim.), Dominika Plichta – kl.3d (gim.), Agata Rudzińska – kl.3d (gim.). Na dyplomach widnieje napis – wyróżnienie. Nadmienię, że w tym konkursie nagrodzone prace plastyczne otrzymują miano wyróżnienia. Uczniów do ww. konkursu, jak również uczniów z oddziałów gimnazjalnych do Powiatowego Konkursu „Bezpieczne Wakacje 2018”, przygotowała Barbara Kuczek. W tym drugim przedsięwzięciu Katarzyna Długosz z kl. 3c zajęła I miejsce a Dawid Skica z kl. 3a otrzymał wyróżnienie.

                                                                                                            Barbara Kuczek