Sztafetowe biegi przełajowe 2021 – duży sukces naszych uczniów
Sztafetowe biegi przełajowe 2021 – duży sukces naszych uczniów
Dodany dnia13 października 2021 |przez BW

 

4 października br. w Leżajsku odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Powiatowe Igrzyska Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych.

 

Nasza szkoła reprezentowana była w obydwu kategoriach wiekowych. Szkołę reprezentowało po 6 uczennic i uczniów, którzy mieli do pokonania dystans 6 x 800 m.

 

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej chłopców startowali: Jakub Czubat, Konrad Pitera, Marcin Śniosek, Mateusz Tofilski, Daniel Witkowski, Michał Ćwikła. Sztafeta spisała się bardzo dobrze i zajęła w zawodach II miejsce.

 

W Igrzyskach Dzieci sztafeta chłopców wypadła znakomicie. Startując w składzie: Fabio Gąsiorek, Bartłomiej Janusz, Aleksander Krupiński, Mikołaj Mścisz, Bartosz Uchman, Filip Żak, sztafeta zajmując pierwsze miejsce, wywalczyła awans do finałów wojewódzkich.

 

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dziewcząt naszą szkołę reprezentowały: Karolina Hajduczka, Zuzanna Naróg, Natalia Wnuk, Zuzanna Żak, Samanta Wołczasty, Aleksandra Tutka. Dziewczęta również dały z siebie wszystko. Po bardzo zaciętej walce uplasowały się tuż za podium.

 

Gratulacje dla wszystkich, którzy w tak znakomity sposób zaprezentowali się w zawodach szczebla powiatowego.

Podziękowania dla uczniów, którzy byli w gotowości startowej i stanowili rezerwę dla uczniów startujących.

 

 

Opiekunowie: Teresa Dydacka-Jarek, Dariusz Latuszek