BAL KARNAWAŁOWY
BAL KARNAWAŁOWY
Dodany dnia6 lutego 2024 |przez Bernadetta Stawarz

 

W karnawale, w karnawale
Dookoła wielkie bale,
Gdy orkiestra pięknie gra,
Dobry humor każdy ma!

 

Bal dla przedszkolaków jest niezwykły, wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą, dostarczającą dzieciom wspaniałych przeżyć i dużo radości. Tak też było w naszym przedszkolu w dniu 24.01.2024r. Wspaniałą zabawę prowadzili animatorzy ze szkoły muzycznej Yamaha. Dzieci przebrane za bohaterów znanych bajek, świetnie bawiły się w rytm skocznej muzyki i brały udział w ciekawych konkursach. W sali podczas pląsów było kolorowo, a uśmiech, nie znikał z twarzy uczestników. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci, zarówno te starsze, jak i maluszki,  z żalem opuszczały pięknie udekorowaną balową salę.

 

 

Sesja fotograficzna pokazuje wspaniały nastrój zabawy i piękne kostiumy przedszkolaków.

                                                                             LK