Zapisy do przedszkola
Zapisy do przedszkola

Zapisy dzieci do przedszkola
w roku szkolnym 2020/2021

 

Rodzice dzieci, które już uczęszczają do przedszkola wypełniają jedynie deklarację kontynuacji:

 

Rodzice, którzy po raz pierwszy zapisują dzieci do przedszkola składają wnioski o przyjęcie do przedszkola można składać od 10 do 13 marca 2020 r. w godz. 6:30-16:30 w głównym budynku Przedszkola Miejskiego nr 4, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 8. Formularze zgłoszeń są wystawione w holu przedszkola, wypełnione można złożyć u Pani wicedyrektor ZSP2 – Elżbiety Furmańskiej, lub w dowolnej grupie u nauczyciela.

 

Aktualizacja informacji w związku z sytuacją epidemiologiczną:

Składanie wniosków o przyjęcie do Przedszkola Miejskiego nr 4 przedłuża się do 20 marca i odpowiednio listy kandydatów zostaną wywieszone do 23 marca, potwierdzenie przez rodziców 24-27 marca, podanie do wiadomości przyjętych i nieprzyjętych 30 marca. Aby umożliwić składanie wniosków drogą elektroniczną uruchomiono formularz online znajdujący się pod linkiem:

 

Wniosek o przyjęcie do Przedszkola Miejskiego nr 2 w Leżajsku (formularz online)

 

Ważne:

Rodzice, którzy złożyli już wniosek o przyjęcie w formie papierowej nie wypełniają formularza online!