Zapisy do klas I

Rekrutacja uczniów do klas I szkoły podstawowej
w roku szkolnym 2019/20120

Wnioski o przyjęcie do I klasy szkoły podstawowej można składać od 25 do 27 marca 2019 r. w godz. 8:00-17:00 w sekretariacie szkoły, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 8.

Rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Leżajsku składają:

Rodzice dzieci zamieszkałych poza obwodem Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Leżajsku składają:

Rodzice/Opiekunowie zamieszkali na terenie Leżajska będą proszeni o przedłożenie podczas zapisu dowodu osobistego. Rodzice/Opiekunowie nie zamieszkali w Leżajsku będą proszeni i okazanie odpisu aktu urodzenia dziecka.

Obowiązki związane z ochroną danych osobowych:

Prawo miejskie dotyczące rekrutacji do klas I szkoły podstawowej (Zarządzenie Burmistrza Leżajska, Uchwała Rady Miasta w sprawie utworzenia obwodu szkolnego dla Szkoły Podstawowej nr 2: