Zapisy do klas I

Rekrutacja uczniów do klas I szkoły podstawowej
w roku szkolnym 2021/2022

Wnioski o przyjęcie do I klasy szkoły podstawowej można składać od 15 do 17 marca 2021 r. w godz. 9:00-14:00 w budynku szkoły, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 8. Poniżej graficzny harmonogram rekrutacji:

Obwód Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Leżajsku (w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 2 w Leżajsku):

K. Baczyńskiego, Braci Śniadeckich, Chrobrego, Św. Jana z Dukli, J. Brzozy, Wł. Jagiełły, Kasztanowa, J. Kochanowskiego, H. Kołłątaja, M. Konopnickiej, M. Kopernika, I. Kraszewskiego, M. Skłodowskiej-Curie, A. Mickiewicza nr. 28-119, Ł. Opalińskiego, J. Iwaszkiewicza, I. Paderewskiego, Pl. Dworcowy, Podolszyny, Polna, B. Prusa, M. Reja, Sandomierska od nr 6, Sanowa, H. Sienkiewicza, J. Słowackiego, Spółdzielcza, St. Staszica, F. Szopena, Ppłk. Więcława „Śląskiego”, W. Witosa.

Szkoła mieści się w dwóch budynkach:
– klasy I – IV uczą się w budynku przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 8 (dawne Gimnazjum Miejskie),
– klasy V – VIII uczą się w budynku przy ul. Adama Mickiewicza 51.

Wnioski i zgłoszenia można składać w następujący sposób:

1. Wrzucając wypełniony formularz do skrzynki na dokumenty rekrutacyjne, która będzie dostępna przy wejściu głównym do budynku ZSP2 przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 8 (dawne Gimnazjum Miejskie). W tym samym miejscu można pobrać papierowe wersje formularzy.
2. Przynosząc osobiście do sekretariatu szkoły przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 8 – osoba przynosząca dokument musi mieć zasłonięte usta i nos maseczką.

Uwagi: złożone dokumenty podlegają dwudniowej kwarantannie.

Informacji dotyczących rekrutacji udziela pracownik szkoły dostępny pod nr. telefonu: 17 242 78 57 w. 31 (w godz. 9:00 – 14:00)

Rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Leżajsku składają:

Rodzice dzieci zamieszkałych poza obwodem Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Leżajsku składają:

Obowiązki związane z ochroną danych osobowych: