Decyzja odwołująca dni wolne od zajęć dydaktycznych
Dodany dnia8 kwietnia 2019 |przez Maciej Polański

Szanowni Państwo

W dniu 8 kwietnia 2019 r. o godzinie 7:30, po analizie sytuacji strajkowej w kontekście zapewnienia zadań opiekuńczych szkoły, podjąłem decyzję o anulowaniu dni wolnych od zajęć dydaktycznych, które miały się odbyć 8 i 9 kwietnia 2019 r.

W czasie strajku zajęcia będą odbywać się w miarę możliwości a wszyscy uczniowie, którzy przyjdą do szkoły będą objęci zajęciami opiekuńczymi.

W dniach 9 kwietnia w obu budynkach oraz 10 – 12 kwietnia w budynku przy ul. Mickiewicza 51 będzie funkcjonować stołówka szkolna. Osoby, które w tych dniach chcą zrezygnować z dożywiania dzieci proszone są o zrobienie tego za pomocą ankiety poniżej

Formularz rezygnacji z obiadów w stołówce szkolnej (kliknij aby otworzyć)

Decyzja dotyczy uczniów Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego nr 2 w Leżajsku

Z poważaniem,