Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka
Dodany dnia22 lutego 2023 |przez Bernadetta Stawarz

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a 22 stycznia – Dzień Dziadka. To niezwykłe dni, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków, pełne radosnych uśmiechów, wzruszeń  i łez.

 

W życiu każdego dziecka, dziadkowie zajmują szczególne miejsce, bo kto pocieszy, najczulej przytuli, znajdzie radę na każde zmartwienie?

 

Z tej okazji w dniach 6-10.02.2023r. w naszym przedszkolu odbyły się Dni Babci i Dziadka. Dzieci we wszystkich grupach przygotowały specjalny dla nich program artystyczny: recytowały okolicznościowe wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, wyrażając w ten sposób swoją miłość  i wdzięczność za ich trud i oddanie. Każdy wnuczek i wnuczka własnoręcznie wykonali również dla swoich ukochanych dziadków laurkę, a rodzice przygotowali poczęstunek dla wspaniałych gości.

 

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

 

LK