Dzień Kropki w Przedszkolu Miejskim Nr 4
Dzień Kropki w Przedszkolu Miejskim Nr 4
Dodany dnia4 października 2023 |przez Bernadetta Stawarz

„Międzynarodowy Dzień Kropki” obchodzimy 15 września.

 

Kropka to sy.mbol talentu, pasji i kreatywności. W tym dniu nasze przedszkolaki przyszły w strojach w kropki, przygotowanych przez rodziców. Wysłuchały opowiadania o małej dziewczynce Vashti, która dzięki malutkiej kropce i mądrej nauczycielce uwierzyła w swoje możliwości. Na szarym papierze dzieci tworzyły własny „znak”, wokół którego powstawało kropkowe dzieło. Zabawy wypełnione były małymi i dużymi kropkami.  „Międzynarodowy Dzień Kropki” to wspaniały  dzień, w którym rozmawiamy z dziećmi na temat odkrywania ich talentów, pasji, potencjału artystycznego i kreatywności. Zachęcamy do rozwijania  pomysłowości, do tworzenia, działania.

 

Jak widać na załączonych zdjęciach nasze przedszkolaki świętowały bardzo radośnie. 

 

LK