Dzień Otwarty w Zespole Szkół Technicznych w Leżajsku
Dzień Otwarty w Zespole Szkół Technicznych w Leżajsku
Dodany dnia2 listopada 2018 |przez admin

19.10.2018 po raz kolejny klasa VIII a miała możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku. Rozmowy z uczniami oraz nauczycielami, możliwość obejrzenia projektów realizowanych przez szkolne koła zainteresowań, prezentacja oferty dydaktycznej szkoły na stoiskach poszczególnych kierunków, zwiedzanie pracowni szkolnych, pokazy multimedialne, degustacja potraw, możliwość spróbowania swoich sił w jeździe samochodem pod okiem instruktora nauki jazdy – to główne punkty Dnia Otwartego, który odbył się w ZST.

Nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących zachęcali do wzięcia udziału w różnego rodzaju doświadczeniach i konkursach z fizyki, biologii, chemii, czy języków obcych.

T. Dydacka – Jarek