Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Dodany dnia4 grudnia 2023 |przez Bernadetta Stawarz

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie pluszowe misie 27 listopada przybyły do naszego przedszkola ze swoimi małymi właścicielami, żeby bawić się i świętować.

Wszystkie przyniesione miśki były bardzo wyjątkowe, każdy inny, każdy ukochany. W tym dniu wychowawczynie grup przygotowały wiele „misiowych atrakcji”. Spotkania rozpoczynały się od przedstawienia swojego przyjaciela oraz poznania historii pluszowego misia. Dzieci z uwagą słuchały bajek i trafnie odgadywały zagadki, wykonywały różne prace plastyczne. Oczywiście były też tańce i zabawy ruchowe. Gościem specjalnym był misio Babiś z Pogoni Leżajsk. On również uczestniczył w świetnej zabawie, a na pożegnanie z każdym „przybił piątkę”. Na zakończenie dnia dzieci przyznały jednogłośnie, że najlepszym przyjacielem każdego, jest właśnie pluszowy miś.

 

Dzień Pluszowego Misia dostarczył wszystkim wiele uśmiechu i radości.