Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Dodany dnia9 grudnia 2022 |przez Bernadetta Stawarz

25 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia i nasze przedszkole zamieniło się w misiową krainę.

Tego dnia na dzieci czekało wiele atrakcji. Były konkursy, zagadki, zabawy i misiowe tańce.

 

Przedszkolaki przyszły ze swoimi ulubieńcami, a każdą grupę odwiedził duży, pluszowy miś. Wszyscy od razu go pokochali, bawili się z nim, śpiewali oraz robili pamiątkowe zdjęcia. Na dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka – na podwieczorek były pyszne „misiowe” ciasteczka.

 

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, opowiedzieć o czymś wesołym i smutnym. Ten dzień w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu, radości i wspólnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić czas ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi.

LK