Eliminacje szkolne w ramach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci
Eliminacje szkolne w ramach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci
Dodany dnia19 listopada 2018 |przez admin

Pływanie przynosi same korzyści to wszyscy wiemy. Może być doskonałą formą aktywnego wypoczynku, pomagającą utrzymać kondycję fizyczną i dobre samopoczucie. Dzięki temu, że podczas ruchu w wodzie angażujemy praktycznie wszystkie mięśnie, pływanie pełni rolę profilaktyczną i rehabilitacyjną. W naszej szkole zajęcia z pływania prowadzone są w formie zajęć lekcyjnych. W dniu 05.11.2018  odbyły się powiatowe eliminacje w ramach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci, nasza szkoła reprezentowana była przez drużynę dziewcząt w składzie:

  1. Augustyn Kinga
  2. Działo Anna
  3. Janusz Martyna
  4. Kostek Alicja
  5. Kumięga Aleksandra
  6. Lachowicz Ewelina
  7. Młynarska Oliwia
  8. Naróg Zuzanna
  9. Niemczyk Klaudia
  10. Sroka Anna

dziewczęta sprawdziły swoje umiejętności i zajmując II miejsce w sztafecie uzyskały kwalifikację do półfinałów WID.

Indywidualnie:

Aleksandra  Kumięga          I m – 50m – stylem grzbietowym

Anna Sroka                            IV m – 50m – stylem dowolnym

T. Dydacka – Jarek