Finaliści WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU BUDOWY I PROGRAMOWANIA AUTONOMICZNYCH ROBOTÓW MOBILNYCH
Dodany dnia19 maja 2018 |przez admin

18-19 maja 2018 r.  w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 2 w Leżajsku  drużyna Good Bot w składzie Karol Marzęciak, Krystian Baran,  Dawid Baran, Rafał Ożóg  wywalczyła VIII miejsce  i tytuł finalisty w Wojewódzkim konkursie budowy i programowania autonomicznych robotów mobilnych GG Robot 2018  „Kosmiczna gorączka złota”.

Konkurs odbywał się w trzech kategoriach:

– uczniowie 1 -3 klas szkoły podstawowej GG Robot SMYK

– uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej

– uczniowie klas 7 SP – klas gimnazjalnych

Konkurs polegał  na zbudowaniu i zaprogramowaniu robota do konkretnych zadań przez grupę  liczącą od 2 do 5 uczniów. Za wykonane zadania uczniowie otrzymują punkty. Ponadto każda drużyna miała za zadanie zaprezentować się i swoją pracę nad budową robota  przed jury,  co też podlegało ocenie.

Naszą Szkołę reprezentowało:

– 3 drużyny z klas 4 – 6 :

Kl5c – w składzie Magda Jasion , Magda Rydzik, Zuzanna Adamska, Bartosz Różak, Łukasz Zbylut,

Eboty45 – w składzie Sebastian Ślanda, Krystian Skica, Bartosz Skowronek,

Good Bot – w składzie Karol Marzęciak, Rafa Ożóg, Krystian Baran,  Dawid Baran

– 4 drużyny z klas 7 SP i Gimnazjum:

Real Leżajsk  – w składzie Jakub Kostka, Szymon Terech,  Krzysztof Gondek,

Optimus JG – w składzie Wiktor Kuczek, Norbert Stachowiak, Michał Rydzik, Mikołaj Buba,

ExtremeOnion – w składzie Kacper Gorzkiewicz , Paweł Gałusza,

eNPeKa  – w składzie Jakub Biskup, Aleksandra Rokita, Bartłomiej Dudziński, Sylwester Stopyra, Mateusz Krzemiński.

Łącznie we wszystkich kategoriach udział wzięło 61 drużyn w tym drużyny z Węgier i Włoch.

Wyniki konkursu GG Robot 2018

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Więcej zdjęć wkrótce….