IV miejsce dla szóstaków z SP 2 w BOTforYOU!
IV miejsce dla szóstaków z SP 2 w BOTforYOU!
Dodany dnia18 marca 2018 |przez Maciej Polański

Drużyna składająca się z 4 uczniów Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Leżajsku zajęła IV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Budowy i Programowania Robotów BOTforYOU w Przejazdowie koło Gdańska. Naszych uczniów: Jakuba Szpilę, Szymona Koniora, Patryka Lipińskiego i Bartosza Tołpę wyprzedzili jedynie gimnazjaliści z Przejazdowa oraz uczeń szkoły średniej z Gdańska.

 

Zapraszamy do oglądania filmu z konkursu

 

Oraz zdjęć:

 

 

 

Zdjęcie z meczu finałowego. Na pierwszym planie przeciwnik naszych chłopaków.

 

Wyjazd do Gdańska to nauka i przygoda. Kolejne zawody dla młodych inżynierów to europejskie eliminacje konkursu Botball, które w tym roku odbędą się na Malcie oraz konkurs GGRobot2018.