Jasełka w Przedszkolu
Jasełka w Przedszkolu
Dodany dnia28 stycznia 2023 |przez Bernadetta Stawarz

Dnia 12 stycznia 2023r. dzieci z grupy Zielonej zaprezentowały swoim rodzicom i zaproszonym gościom Jasełka Bożonarodzeniowe.

 

Przedstawienie było wyjątkowe. Przedszkolaki w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus. Dzieci z dużym przejęciem i zaangażowaniem interpretowały w sposób aktorski swoje role. Sala wypełniona była aniołkami, które śpiewały i recytowały przygotowane wierszyki. Do szopki przybyli  pastuszkowie, trzej królowie oraz dzieci, które przyniosły Dzieciątku dary i serduszka. Nie zabrakło również pięknych polskich kolęd, pastorałek oraz tańca. Wspaniała scenografia nadała temu niecodziennemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat.

 

Zachwyceni rodzice nagrodzili swoje pociechy gromkimi brawami, a pani dyrektor podziękowała im za wyjątkowy występ. Na zakończenie na przedszkolaki czekała niespodzianka –  słodki poczęstunek.

 

LK