Koncert „Szkoła marzeń 4”
Koncert „Szkoła marzeń 4”
Dodany dnia5 marca 2018 |przez admin

W poniedziałek 19 lutego 2018 r. w Miejskim Centrum Kultury już po raz czwarty odbył się koncert charytatywny „Szkoła marzeń 4” zorganizowany przez uczniów klas gimnazjalnych z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Nr 2 w Leżajsku.

Koncert ten był pewnego rodzaju przeglądem osiągnięć naszych uczniów w konkursach przedmiotowych oraz przeglądem twórczości muzycznej i plastycznej. Było to wspaniałe wydarzenie nie tylko artystyczne, ale także integracyjne i niezapomniane chwile. Młodzież dowiodła raz jeszcze, że można cieszyć się muzyką, a jednocześnie dokonywać rzeczy niezwykle ważnych. Publiczność otrzymała mnóstwo wrażeń artystycznych przygotowanych przez naszą młodzież. Szczególne słowa wdzięczności składamy wszystkim artystom biorącym udział w koncercie.

W koncercie „Szkoła marzeń 4” udział wzięli: Julia Białkowska 3c, Dawid Pęcak 3c, Marta Kurdziel 3c, Izabela Sudoł 3c, Anna Wójtowicz 3c, Katarzyna Działo 3c, Krystian Sitarz 3c, Jakub Jachimowicz 3c, Patryk Jachimowicz 3c, Patrycja Leniart 3a, Wiktoria Bucior 3b, Aleksandra Szozda 3b, Weronika Kuczek 3b, Małgorzata Malita 3b, Patrycja Osip 3d,  Wiktor Kuczek 2b, Magdalena Joniec 2c, Matylda Kucharska 2c, Daria Nazar 2c, Martyna Śliwa 2c, Izabela Stefańska 2d, Edyta Czyż 2d, Magdalena Piwudzka 2e, Julia Wawrzak 2e, Kornelia Tofilska 7c, Jakub Kostek 7a, Zespół Pieśni i Tańca „Leliwa”, „Leżajski Breaking.

U. Wyszyńska