Koncert uczniów „Szkoła marzeń 5”
Koncert uczniów „Szkoła marzeń 5”
Dodany dnia8 marca 2019 |przez admin

            W poniedziałek 4 marca 2019 roku na scenie w Miejskim Centrum Kultury, nadkomplet publiczności obejrzał i wysłuchał już po raz piąty koncertu uczniów Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Nr 2 w Leżajsku.

        W każdej z edycji głównym mottem jest hasło „Szkoła marzeń”, a celem jest przedstawienie i podsumowanie osiągnięć uczniów. Tego wieczoru na scenie zaprezentowali się uczniowie klas gimnazjalnych: klasa 3A – Laura Rymarz, Zuzanna Choina, Amelia Rzucidło, Aleksandra Rokita, Filip Półtorak, Wojciech Kosior, Adrian Łobodziński, Kacper Gorzkiewicz, klasa 3B – Wiktor Kuczek, Jakub Stępnik, Monika Golenia, Kornelia Jednac, Wiktoria Wolska, klasa 3C – Martyna Śliwa, Magdalena Joniec, Matylda Kucharska, Nicola Kapuśniak, Martyna Rumierz, Daria Nazar, Antonina Krupa, klasa 3D – Izabela Stefańska, Klara Zagraba, klasa 3E – Joanna Borek, Laura Tofilska, Magdalena Piwudzka, Julia Wawrzak i uczniowie szkoły podstawowej: klasa 3a, klasa 2a – Paulina Hajduczka, klasa 5d – Klaudia Bryniarska, Izabela Dyjak, Julita Kulpa, Wiktoria Tabin oraz Zespół Pieśni i Tańca „ Leliwa”, zespół taneczny „Szept”, grupy gimnastyczne „Lilia Leżajsk”. Podczas koncertu można było wylicytować obrazy namalowane przez uczennice klas gimnazjalnych: Joannę Borek, Agatę Rudzińską, Izabelę Wróbel oraz panią Joannę Podolską.  Młodzież, raz jeszcze dowiodła, że można cieszyć się muzyką, a jednocześnie dokonywać rzeczy niezwykle ważnych. Szczególne słowa wdzięczności składamy wszystkim artystom, którzy wzięli udział w koncercie.

U. Wyszyńska