Malta 2018 – Double Eliminations z udziałem uczniów ZSP2
Malta 2018 – Double Eliminations z udziałem uczniów ZSP2
Dodany dnia19 kwietnia 2018 |przez Maciej Polański

Trzeci dzień konkursu Botball 2018, rozgrywanego na Malcie, to pojedynki drużyn. Na jednym stole startują dwie ekipy, z których każda może wystawić dwa roboty. Automaty przeciwnych zespołów mogą ingerować w pracę oponentów, aby przeszkodzić im w zdobywaniu punktów. Do kolejnego etapu rozgrywek przechodzi zwycięzca. Zawody rozgrywane są systemem pucharowym, można więc przegrać jeden mecz i ciągle nie traci się szansy na finał.

 

Poniżej filmy z pojedynków drużyn, które reprezentują Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Leżajsku:

 


 


 


 


 


 

  Drużyny, którym nie udało się dostać do finału Double Eliminations zostają połączeni w pary i startują wspólnie w ostatniej konkurencji: Aliance Matches.