MIKOŁAJ W NASZYM PRZEDSZKOLU
MIKOŁAJ W NASZYM PRZEDSZKOLU
Dodany dnia22 grudnia 2023 |przez Bernadetta Stawarz

Usiądź z nami Mikołaju,

Pewnie się zmęczyłeś.

Żeby nas odwiedzić dzisiaj,

Szmat  drogi  przebyłeś.

Na twój przyjazd przedszkolaki

Od dawna czekały

I dla ciebie upominki

Też przygotowały.

 

 

 

 

 

Wizyta Świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Jest on wyjątkowy    i magiczny. Właśnie 6 grudnia wszystkie dzieci od samego rana, wystrojone w czerwone czapeczki, z wielką niecierpliwością nasłuchiwały mikołajowych dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Odwiedził każdą grupę i wręczył wspaniałe prezenty. Oczywiście został gorąco przywitany. Przedszkolaki śpiewały świąteczne piosenki, recytowały wierszyki, a nawet obdarowały go przygotowanymi niespodziankami. Żegnając się z dziećmi Mikołaj obiecał, że na pewno wróci do nas za rok. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

 

LK