Mikołaj w wodzie
Mikołaj w wodzie
Dodany dnia13 grudnia 2023 |przez Maria Motor

Mikołaj w wodzie

 

  

Po raz kolejny w radosnej atmosferze uczniowie leżajskich szkół spotkali się na zawodach pływackich organizowanych na pływalni MOSiR w Leżajsku. Naszą szkołę reprezentowało 32 uczniów klas I-VI. Zawody te miały na celu propagowania pływania wśród młodzieży dbanie o rozwój fizyczny młodzieży i ich sprawność fizyczną, zachęcanie młodzieży do spędzania wolnego czasu na zajęciach sportowych zachęcanie do pływania rekreacyjnego, zapoznanie młodzieży z walorami pływania, jako sportu całego życia i sportu dla całej rodziny. Wśród zabawy i sportowej rywalizacji jednak musiał nastąpić rozstrzygnięcie wyścigu.

 

Wyniki końcowej klasyfikacji przedstawiają się następująco:

 

klasa I

 

I miejsce Zuzanna Wawrzak

 

II miejsce Nikola Suszyło

 

Klasy II

 

I miejsce – Kornelia Grabarz

 

III miejsce – Maja Kowalczyk

 

klasy III

 

I miejsce – Natalia Federkiewicz

 

III miejsce- Anna Mazurkiewicz

 

w kategorii klas V- VI

 

I miejsce – Laura Sarzyńska

 

II miejsce- Pola Tokarz

 

oraz III miejsce Natan Mędrek

 

Opiekunem uczniów jest p. Teresa Dydacka-Jarek