Najlepsi z najlepszych
Najlepsi z najlepszych
Dodany dnia12 marca 2018 |przez admin

W br. szkolnym nasi uczniowie, kontynuując piękne tradycje z ubiegłych lat, mogą pochwalić się osiągnięciami w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.Aleksandra Jasion uczennica klasy 7A otrzymała tytuł laureatki PRZEDMIOTOWEGO KONKURSU Z JĘZYKA POLSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH. Uczennica pracowała pod kierunkiem p. Marzeny Orzelskiej – Witkowskiej.

Dominika Skwara uczennica klasy 2D została laureatką PRZEDMIOTOWEGO KONKURSU Z JĘZYKA POLSKIEGO DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM. Uczennicę do konkursu przygotowała p. Regina Żołynia.

Krystian Sitarz uczeń klasy 3C uzyskał tytuł finalisty PRZEDMIOTOWEGO KONKURSU FIZYCZNEGO DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM. Merytoryczną opiekę nad uczniem sprawował p. Dionizy Kyc.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

R. Żołynia