Obchody Dnia Dziecka i Dnia Sportu Szkolnego
Obchody Dnia Dziecka i Dnia Sportu Szkolnego
Dodany dnia11 czerwca 2017 |przez admin

W tym roku w SP 2 w Leżajsku jednocześnie obchodzono Dzień Dziecka i Dzień Sportu Szkolnego. 1 czerwca na terenie placówki miała miejsce wielowarstwowa impreza rekreacyjno-rozrywkowa, której elementami składowymi były: dyskoteka dla uczniów klas 1-3, wzbogacona zabawami towarzyskimi i konkursem na najciekawszy strój balowy; zestaw drużynowych konkurencji sprawnościowych dla dziewcząt z klas 4-6; turniej piłkarski dla zespołów chłopców z klas 4-6; pokaz gimnastyczny w wykonaniu reprezentantek Szkolnego Koła Gimnastycznego.

Inicjatorami i organizatorami tegorocznych obchodów Dnia Dziecka i Dnia Sportu Szkolnego byli nauczyciele wychowania fizycznego – p. Lilianna Dziki, p. Krzysztof Chowaniec – oraz nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej – p. Irena Pelc, p. Anna Żak, p. Barbara Sarzyńska, p. Małgorzata Czyż-Czerwonka, p. Krystyna Krawczyk, p. Dorota Zygmunt, p. Maria Rowińska, p. Beata Woś, p. Ewa Janas, p. Jolanta Irzykowska, p. Ewelina Wysocka, p. Aleksandra Kasper-Janeczko, p. Grażyna Miłobóg, p. Agnieszka Pacyniak.