Organizacja egzaminu ósmoklasisty – 16-18 czerwca 2020
Dodany dnia12 czerwca 2020 |przez Maciej Polański

Szanowni Państwo!

Tegoroczny egzamin ósmoklasisty odbywa się w nietypowych dla polskich szkół okolicznościach. W związku z tym wprowadzamy niezbędne, zalecane przez Głównego Inspektora Sanitarnego, zmiany organizacyjne aby zapewnić bezpieczeństwo Państwa dzieciom oraz pracownikom szkoły.

Uczniowie muszą zastosować się do zaleceń, które znajdują się na plakacie dostępnym w linku poniżej:

O czym należy pamiętać w czasie egzaminu

Ważne jest również aby uczniowie wchodząc do szkoły nie zagęszczali się nadmiernie w jednym miejscu i zachowywali zalecane odległości jeden od drugiego.

Bardzo proszę o zapoznanie się z harmonogramem wejść do szkoły podczas egzaminu ósmoklasisty oraz zastosowanie się do jego zapisów.

Harmonogram wejść do szkoły w czasie egzaminu ósmoklasisty

Mam nadzieję, że wszyscy nasi ósmoklasiści bezpiecznie i z bardzo dobrym wynikiem przejdą przez tegoroczne egzaminy oraz zostaną przyjęci do szkół średnich zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.

Z poważaniem,

Maciej Polański