Orkiestra WOŚP zagrała również w „ Dwójce”
Orkiestra WOŚP zagrała również w „ Dwójce”
Dodany dnia11 lutego 2023 |przez Bernadetta Stawarz

W dniu 1.02.2023 tuż po feriach  w naszej szkole odbył się koncert na rzecz 31. finału WOŚP „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”.

 

Jak wynika z najnowszych badań, w skali globalnej sepsa jest przyczyną 20 proc. wszystkich zgonów dlatego w tym roku WOŚP grał pod hasłem:

 

Chcemy wygrać z sepsą!
Gramy dla wszystkich – małych i dużych!

 

W dzisiejszych czasach powinniśmy przypomnieć sobie o tym co dobre w nas i wokół nas. Odnaleźć w sobie siłę dobra. WOŚP wykonuje ogromną pracę edukacyjną wpajając wartości związane z pomaganiem innym i wolontariatem. Daje nam ziarenko dobra, które może w przyszłości wykiełkować, jeśli my także wykrzeszemy z siebie choć trochę energii i zaangażowania.

 

Nasza szkoła również dołożyła swój udział w tak szlachetnej akcji, a w koncercie udział wzięli:  wokalistki grupy „Meritum” z MCK w Leżajsku,  ZPi T „Leliwa”  działający przy MCK Leżajsku oraz uczniowie naszej szkoły.

 

Dziękujemy wszystkim za udział i wspierajmy siłę dobra.

 

Opiekunem i koordynatorem całej akcji w szkole była p. Teresa Dydacka-Jarek.