Osiągnięcia reprezentantów SP 2 w Leżajsku na niwie sportu w roku szkolnym 2016/2017:
Osiągnięcia reprezentantów SP 2 w Leżajsku na niwie sportu w roku szkolnym 2016/2017:
Dodany dnia16 lipca 2017 |przez admin

 • 1 miejsce w Mistrzostwach Polski Mażoretek w kategorii „Przemarsz” – zespół w składzie: Zofia Szklanny, kl. 2b; Zofia Tokarz,  kl. 2b; Zuzanna Żak, kl. 3a; Anna Działo, kl. 3c; Wiktoria Kiełbowicz, kl. 3c; Klaudia Bryniarska, kl. 3d; Martyna Bucior, kl. 3d; Nadia Szabat, kl. 3d; Kiara Wołczasty, kl. 3d; Samanta Wołczasty, kl. 3d; Julia Krupińska, kl. 4b; Weronika Baran, kl. 4c; Magdalena Rydzik, kl. 4c; Amelia Sarzyńska, kl. 4c; Jowita Bzdoń, kl. 5b; Oliwia Ryczko, kl. 6c (opiekun p. Lilianna Dziki)
 • 3 miejsce w Mistrzostwach Polski Mażoretek w kategorii „Scena” – zespół w składzie: Zofia Szklanny, kl. 2b; Zofia Tokarz,  kl. 2b; Zuzanna Żak, kl. 3a; Anna Działo, kl. 3c; Wiktoria Kiełbowicz, kl. 3c; Klaudia Bryniarska, kl. 3d; Martyna Bucior, kl. 3d; Nadia Szabat, kl. 3d; Kiara Wołczasty, kl. 3d; Samanta Wołczasty, kl. 3d; Julia Krupińska, kl. 4b; Weronika Baran, kl. 4c; Magdalena Rydzik, kl. 4c; Amelia Sarzyńska, kl. 4c; Jowita Bzdoń, kl. 5b; Oliwia Ryczko, kl. 6c (opiekun p. Lilianna Dziki)
 • 2 miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych – Sebastian Proń, kl. 4b (opiekun p. Krzysztof Chowaniec)
 • 4 miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym Dziewcząt (50 m stylem dowolnym ) – Magdalena Motor (opiekun p. Teresa Dydacka-Jarek)
 • 6 miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców – zespół w składzie: Sebastian Proń, kl. 4b; Jakub Figiela, kl. 5a; Jakub Siara, kl. 5b; Hubert Ciryt, kl. 6a; Adrian Skowronek, kl. 6a; Filip Czerwonka, kl. 6b; Patryk Majkut, kl. 6b; Aleksander Dziki, kl. 6c; Kamil Gardziel, kl. 6c; Kacper Leniart, kl. 6c (opiekun p. Krzysztof Chowaniec)
 • 6 miejsce w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych – zespół w składzie: Magdalena Rydzik, kl. 4c; Piotr Buba, kl. 4a; Łukasz Cal, kl. 6b; Konrad Dunicz. kl. 6b; (opiekun zespołu p. Krzysztof Chowaniec)
 • 9 miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Sztafetowym Chłopców – Konrad Homel, kl. 4a; Bartłomiej Ner, kl, 5a; Szymon Szabat, kl. 5a; Wiktor Lorfing, kl, 5b; Michał Kumięga, kl. 6b; Mikołaj Czerwonka, kl. 6c; Adam Karaś, kl. 6c; Patryk Mierzwa, kl. 6c (opiekun zespołu p. Krzysztof Chowaniec)
 • 15 miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Gimnastyce – zespół w składzie: Julia Krupińska, kl. 4b; Oliwia Ryczko, kl. 6c; Kornelia Tofilska, kl. 6c (opiekun p. Lilianna Dziki)
 • udział w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce w skoku wzwyż – Dominik Lisek, kl. 6a (opiekun p. Teresa Dydacka-Jarek)
 • udział w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców – zespół w składzie: Szymon Konior, kl. 5b; Wiktor Lorfing, kl, 5b; Jakub Siara, kl. 5b; Jakub Szpila, kl. 5b; Filip Czerwonka, kl. 6b (opiekun zespołu p. Krzysztof Chowaniec)
 • 4 miejsce w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Dziewcząt – zespół w składzie: Anna Niemiec, kl. 5b; Gabriela Czerwonka, kl. 6c; Anna Kiełboń, kl. 6c (opiekun p. Teresa Dydacka-Jarek)
 • udział w Półfinałach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Dziewcząt – Alicja Kostek, kl. 4c; Klaudia Niemczyk, kl. 4c; Aleksandra Kumięga, kl. 4b; Ewelina Lachowicz, kl. 4b; Martyna Kusy, kl. 6b; Gabriela Czerwonka, kl. 6c; Joanna Pliszka, kl. 6c; Oliwia Ryczko, kl. 6c (opiekun p. Teresa Dydacka-Jarek)
 • 4 miejsce w Rejonowym Etapie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców – zespół w składzie: Kacper Fusiarz, kl. 3c; Konrad Borek, kl. 4b; Radosław Chmura, kl. 4b; Kacper Kisielewicz, kl. 4b; Sebastian Proń, kl. 4b; Bartłomiej Chmielowiec, kl. 4c (opiekun p. Krzysztof Chowaniec)
 • 4 miejsce w Rejonowym Etapie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców – zespół w składzie: Jakub Siara, kl. 5b; Jakub Szpila, kl. 5b; Hubert Ciryt, kl. 6a; Filip Czerwonka, kl. 6b; Aleksander Dziki, kl. 6c; Kacper Leniart, kl. 6c (opiekun p. Krzysztof Chowaniec)
 • 5 miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” – zespół w składzie: Konrad Borek, kl. 4b; Radosław Chmura, kl. 4b; Kacper Kisielewicz, kl. 4b; Filip Czubat, kl. 5b; Kacper Miś, kl. 5b; Jakub Siara, kl. 5b; Jakub Szpila, kl. 5b; Łukasz Pondel, kl. 6c; Wiktor Potaczała, kl. 6c; Karol Tłuczek, kl. 6c (opiekun p. Krzysztof Chowaniec)
 • udział w Finale Wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” – zespół w składzie: Daniel Witkowski, kl. 2c; Jakub Czubat, kl. 3a; Paweł Jagusztyn, kl. 3b; Antoni Bzdoń, kl. 3c; Gabriel Czech, kl. 3c; Kacper Fusiarz, kl. 3c; Michał Ćwikła, kl. 3d; Jakub Miazga, kl. 3d; Alan Witkowski, kl. 3d; (opiekun p. Krzysztof Chowaniec)