PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA
PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA
Dodany dnia19 grudnia 2022 |przez Bernadetta Stawarz

1 grudnia 2022r. w naszym Przedszkolu odbyła się pierwsza ważna uroczystość dla dzieci z grupy Niebieskiej – PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA.

Podczas spotkania odświętnie ubrane maluchy zaprezentowały rodzicom piosenki, wiersze i tańce, których nauczyły się podczas trzech miesięcy pobytu w przedszkolu. Kulminacyjnym momentem było uroczyste Ślubowanie. Dzieci przyrzekły być wzorowymi przedszkolakami i dobrymi kolegami, nie grymasić i nie szlochać oraz swoje panie kochać. Następnie Pani dyrektor L. Kucharska „zaczarowanym” ołówkiem dokonała pasowania wszystkich na „Super Przedszkolaka”. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom oznaczający przynależność do grona przedszkolaków, upominek i słodką niespodziankę. Po zakończeniu ceremonii duma rozpierała każdego malucha. Podczas uroczystości dzieci swoim zachowaniem potwierdziły, że doskonale czują się w naszym Przedszkolu.

LK