Paweł Wojas uczeń klasy 8B LAUREATEM Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego
Paweł Wojas uczeń klasy 8B LAUREATEM Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego
Dodany dnia20 kwietnia 2022 |przez Jerzy Świta

        16 marca 2022 odbył się III etapu KONKURSU Z INFORMATYKI dla  uczniów szkół podstawowych w województwie podkarpackim. 

       Celem konkursu jest rozwijanie u uczniów umiejętności rozwiązywania problemów na bazie logicznego i abstrakcyjnego myślenia, myślenia algorytmicznego oraz rozwiązywania problemów z wykorzystaniem komputera. Organizatorem Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego było Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu.

       Wynik  Pawła jest bardzo cenny ze względu na liczną konkurencję.

      Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły
      i  życzymy dalszych sukcesów.

J. Świta