PIKNIK RODZINNY
PIKNIK RODZINNY
Dodany dnia25 czerwca 2023 |przez Bernadetta Stawarz

Maj i czerwiec to czas rodzinnych spotkań i majówek. W środę 7 czerwca 2023r. w naszym przedszkolu  odbył się piknik.

Przybyły na niego całe rodziny. Celem imprezy było stworzenie miłych warunków do wspólnej zabawy dzieci i ich rodziców w związku z Dniem Matki, Dniem Dziecka i zbliżającym się Dniem Ojca.

 

Piknik rozpoczął się prezentacją części artystycznej, przygotowaną przez wszystkie grupy przedszkolne. Były śpiewy, recytacje wierszy i życzenia, a także drobne upominki wręczane rodzicom przez każdego przedszkolaka. Po części artystycznej nadszedł czas na zabawę pod kierunkiem animatora ze szkoły muzycznej YAMAHA. Zarówno rodzice jak i dzieci chętnie uczestniczyli w różnych konkursach prowadzonych przez wodzireja. Było mnóstwo śmiechu i radości tak wśród małych, jak  i dużych uczestników imprezy. Na pikniku nie zabrakło również dobrego jedzenia. W grupach królowała pizza, były też owoce, słodycze i pyszne przekąski przygotowane przez rodziców. Pomimo niesprzyjającej  pogody, która spowodowała, że spotkanie odbyło się w sali gimnastycznej szkoły, a poczęstunek w salach grupowych, było mnóstwo  pozytywnych przeżyć. Takie spotkania niewątpliwie wzmacniają więzi emocjonalne dziecka z rodziną, integrują rodziców z przedszkolem oraz stwarzają  okazję do aktywnego spędzania  wolnego czasu.

 

LK