Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach indywidualnie.
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach indywidualnie.
Dodany dnia16 kwietnia 2018 |przez admin

            22 marca 2018 r. w Zespole Szkół Licealnych w Leżajsku odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach indywidualnie. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Mikołaj Buba kl II d, Jakub Stępniowski kl II b, Natalia Śliwa kl II b, Łukasz Cal kl VII b, Konrad Dunicz kl VII b, Edyta Małecka kl VII b.


            W kategorii dziewcząt Natalia Śliwa zajęła III miejsce, Edyta Małecka IV. W kategorii chłopców Jakub Stępniowski zajął I miejsce, Łukasz Cal III, Konrad Dunicz IV, Mikołaj Buba V miejsce. W/w uczniowie będą reprezentować szkołę na zawodach wojewódzkich.

Zobacz galerię zdjęć!

autor: U. Wyszyńska