Powiatowe Igrzyska w szachach indywidualnie
Powiatowe Igrzyska w szachach indywidualnie
Dodany dnia1 kwietnia 2019 |przez admin

            W piątek 22 marca 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 1 w Leżajsku odbyły się Powiatowe Igrzyska dziewcząt i chłopców w szachach indywidualnie. Zawody odbyły się w trzech kategoriach: Igrzyska Dzieci: klasy 1 – 3, klasy 4 – 6; Igrzyska Młodzieży Szkolnej:     klasy 7 – 8 i klasy 3 gimnazjum oraz licealiada.  W Igrzyskach Dzieci w kategorii klas 4 – 6 chłopcy, Piotr Buba zajął I miejsce. 
W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii chłopcy: Jakub Stępniowski zajął I miejsce, Konrad Dunicz II, Łukasz Cal VIII, Sylwester Stopyra IX, Mateusz Krzemiński X, Filip Czerwonka XIII, a w kategorii dziewcząt: Edyta Małecka zajęła II miejsce, Natalia Śliwa V, Amelia Błońska VII.

U. Wyszyńska