Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe
Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe
Dodany dnia11 października 2018 |przez admin

3 października 2018 na stadionie miejskim KS w Leżajsku odbyły się sztafetowe biegi przełajowe 10 x 800 m dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej na szczeblu powiatowym.  Drużynę dziewcząt reprezentowały: Magdalena Joniec, Laura Tofilska, Amelia Błońska, Julia Bzdoń, Martyna Kusy, Aleksandra Rydzik, Natalia Kuźniar, Wiktoria Kochan, Martyna Nahajska , Agnieszka Piebiak. Drużynę chłopców reprezentowali: Filip Czerwonka, Bartłomiej Dudziński, Mikołaj Działo, Maciej Dziedzic, Michał Kumięga, Patryk Ostrowski, Rafał Pelc, Szymon Podwyszyński, Adrian Skowronek, Mateusz Śmieciuch, rezerwowi: Konrad Augustyn, Konrad Marciniak, Wojciech Zajączkowski, Hubert Ciryt. 

W końcowej klasyfikacji drużyna dziewcząt zajęła III miejsce, a drużyna chłopców II miejsce i zakwalifikowała się do zawodów rejonowych.

U.W.