POŻEGNANIE SZEŚCIOLATKÓW
POŻEGNANIE SZEŚCIOLATKÓW
Dodany dnia4 lipca 2023 |przez Bernadetta Stawarz

„W jednym uścisku złączmy dłonie,

niech wszystkie panie przyjdą też

 i tak się wspólnie pożegnamy,

przedszkola nadszedł  kres”…

 

W dniach 19 i 22 czerwca 2023r. w naszym przedszkolu odbyły się uroczystości pożegnania sześciolatków z grup Żółtej i Zielonej.

 

Z tej okazji starszaki przygotowały piękne uroczystości. Grupa Zielona  rozpoczęła podniosłym polonezem. W części artystycznej, dzieci poprzez recytowanie wierszy i śpiew piosenek wspominały chwile spędzone w przedszkolu, zawiązane piękne przyjaźnie oraz to, czego nauczyły się przez minione lata. Mówiły o pożegnaniu, tęsknocie, a także o nowych zadaniach czekających na przyszłych uczniów. Zaprezentowano również kilka pięknych tańców oraz scenki teatralne.

 

Następnie przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie w pracę przedszkola. Pani Dyrektor dziękowała nauczycielkom za wspaniałą pracę z dziećmi, a sześciolatkom życzyła sukcesów w szkole. Ostatnim, ale chyba najważniejszym punktem uroczystości było wręczenie dzieciom  dyplomów, książeczek oraz niespodzianek. Wszystko wspaniale się udało, było dużo śmiechu i  trochę łez wzruszenia.

 

Kolejni absolwenci oddziałów przedszkolnych opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej.

 

Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.  Dziękujemy za wspólnie spędzony czas …

LK