Projekt „Kształcenie na 5…” w ZSP2 – informacje dla rodziców
Projekt „Kształcenie na 5…” w ZSP2 – informacje dla rodziców
Dodany dnia10 września 2018 |przez Maciej Polański

Szanowni Państwo!

W bieżącym roku szkolnym w naszym zespole szkół będzie realizowany projekt współfinansowany przez Unię Europejską pn. „Kształcenie na 5. Kompleksowy program wsparcia uczniów, nauczycieli i szkół podstawowych z terenu Miasta Leżajsk”. Projekt ma na celu poprawę jakości kształcenia poprzez doposażenie klasopracowni oraz organizację zajęć pozalekcyjnych.

Na najbliższym spotkaniu z wychowawcami będą Państwo poproszeni o wypełnienie kart zgłoszenia do projektu. Z wszystkimi dokumentami mogą Państwo zapoznać się już teraz poprzez naszą stronę internetową. Chciałbym zaznaczyć, że zajęcia z fizyki, chemii i biologii będą realizowane w klasach VII i VIII, pomimo oznaczenia ich w formularzu zapisem „IV – VIII”.

 

 Informacje ogólne o projekcie

 Informacja dla rodziców

 Regulamin projektu

 Regulamin rekrutacji nauczycieli

 Regulamin rekrutacji uczniów

 Formularze rekrutacyjne

 Deklaracja uczestnictwa

 Oświadczenie uczestnika projektu

 

Wymienione wyżej dokumenty są umieszczone do Państwa wglądu. Na spotkaniach z wychowawcami będziemy prosić o wypełnienie: Oświadczenie uczestnika projektu, Formularz rekrutacyjny oraz Deklarację uczestnictwa. Mogą Państwo również wydrukować formularze we własnym zakresie i przynieść wypełnione na spotkanie.