Rekolekcje Wielkopostne 2018 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Leżajsku
Rekolekcje Wielkopostne 2018 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Leżajsku
Dodany dnia12 marca 2018 |przez admin

Wielki Post dla nas Chrześcijan to czas nawrócenia, zmiany swojego myślenia i postępowania na lepsze. To czas kiedy staramy się poprawić nasze relacje z innymi ludźmi, np. w domu, w szkole, wśród przyjaciół, koleżanek i kolegów. Wielką pomocą dla nas w procesie zmiany naszego życia są coroczne, wielkopostne rekolekcje święte. Dlatego i w tym roku w naszej szkole w dniach od 26 do 27 marca odbyły się wielkopostne rekolekcje,które poprowadził ks. Michał Szubra. Jako wspólnota szkolna uczestniczyliśmy w Mszy Świętej, nabożeństwie Drogi Krzyżowej i konferencjach rekolekcyjnych w których poruszaliśmy temat grzechu, sakramentów świętych i właściwych relacji w rodzinie i w szkole. Niech te zakończone rekolekcje będą dla nas impulsem do zmiany swojego życia na lepsze oraz przybliżeniem się do Pana Boga i bliźniego.