Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021
Dodany dnia27 sierpnia 2020 |przez Maciej Polański

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie!

 

1 września 2020 r. rozpoczynamy w Szkole Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Leżajsku nowy, 2020/2021, rok szkolny. Nauka będzie odbywać się w szkole, zgodnie z planem lekcji, który będzie opublikowany na naszej stronie internetowej oraz przekazany przez wychowawców klas uczniom. Poniżej zamieszczam harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego w dniu 1 września 2020 r.:

 

8:00 – Msza święta w Kościele Farnym p.w. Trójcy Świętej w Leżajsku.

9:00 – Spotkanie z wychowawcami w klasach – klasy II – VIII.

9:00 – Klasy I szkoły podstawowej rozpoczną rok szkolny w dwóch salach gimnastycznych przy ul. Marii Skłodowskiej Curie 8. Wraz z uczniem może przyjść na spotkanie 1 rodzic.

 

G – budynek przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 8
P – budynek przy ul. Mickiewicza 51

 

Podczas spotkania z wychowawcami uczniowie zostaną zapoznani z zasadami uczęszczania do szkoły zgodnie z zaleceniami MEN i GIS. Będą również przekazywane im podręczniki, w związku z tym prosimy o przyniesienie przez uczniów plecaków czy tornistrów.

 

Bardzo prosimy aby rodzice nie wchodzili z uczniami do szkoły. Przestrzeń wspólna szkoły będzie zlokalizowana na zewnątrz, przy wejściach do obu budynków.

 

Stan epidemiczny nakłada na dyrektora obowiązek dostosowania pracy jednostki do obowiązującego prawa i zaleceń Inspektora Sanitarnego. W związku z tym proszę o zapoznanie się z procedurami wprowadzonymi w szkole:

 

 

 

Z poważaniem,

Maciej Polański