Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022
Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022
Dodany dnia31 sierpnia 2021 |przez Maciej Polański

Szanowni Rodzice!

Drodzy Uczniowie!

 

1 września 2021 r., w środę rozpoczynamy rok szkolny 2021/2022. W związku z tym przekazuję najważniejsze informacje dotyczące jego inauguracji.

Wszystkie klasy pracują w trybie stacjonarnym. Utrzymujemy w dalszym ciągu zakaz wchodzenia rodziców do budynku szkolnego, w szczególnych przypadkach proszę kontaktować się z wychowawcami klas. Wszystkie inne ogłoszenia będą przesyłane do Państwa za pośrednictwem dziennika elektronicznego, strony szkoły oraz będą przekazane na pierwszym spotkaniu z wychowawcami klas.

 

Przedstawiam harmonogram inauguracji rozpoczęcia roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Leżajsku: