SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM
SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM
Dodany dnia20 grudnia 2022 |przez Bernadetta Stawarz

,, 6 grudnia- jak dobrze wiecie,

Święty Mikołaj chodzi po świecie.

Dźwiga swój worek niezmordowanie

i każde dziecko prezent dostanie.

A kiedy rozda już prezenty,

Wraca do nieba uśmiechnięty.”

 

Dnia 6 grudnia do naszego przedszkola zawitał długo wyczekiwany gość – Święty Mikołaj. Wszystkie dzieci od samego rana, wystrojone w czerwone ubranka i czerwone czapeczki, z wielką niecierpliwością nasłuchiwały mikołajowych dzwoneczków. Mikołaj odwiedził każdą grupę i wręczył dzieciom wspaniałe prezenty. Radości nie było końca. Przedszkolaki w podziękowaniu za odwiedziny zaśpiewały wspaniałemu gościowi piosenki, wyrecytowały wierszyki, a nawet obdarowały go przygotowanymi niespodziankami. Zdjęcia zrobione z Mikołajem pozostaną wspaniałą pamiątką tego spotkania. Żegnając się z dziećmi Mikołaj obiecał, że na pewno wróci do nas za rok.

 

LK