Sukces Naszych Uczniów w II Powiatowym Konkursie Informatyczno – Programistycznym
Sukces Naszych Uczniów w II Powiatowym Konkursie Informatyczno – Programistycznym
Dodany dnia14 grudnia 2018 |przez Jerzy Świta

           W czwartek 6 grudnia czworo naszych uczniów brało udział w drugim etapie  II Powiatowego Konkursu I. P. Konkurs odbywał się w  Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Leżajsku. 

           Konkurs przebiegał dwuetapowo. Pierwszy, polegał na rozwiązaniu testu i zadania praktycznego, które zostały umieszczony na platformie Moodle. Etap drugi składał się z testu i dwóch zadań praktycznych ocenionych przez nauczycieli informatyki ZST. Dwóch naszych uczniów zostało laureatami tego konkursu:

 

Mateusz Wiech   zajmując    II miejsce

 

Bartłomiej Dudziński   zajmując    III miejsce

 

Cieszy fakt,  że w pierwszej dziesiątce znalazło się jeszcze dwoje naszych uczniów
Aleksandra Rokita i Paweł Gałusza.

 

Laureatom i uczestnikom serdecznie gratulujemy!

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                          Jerzy Świta