Sukcesy naszych uczennic w Konkursie Powiatowym o Janie Pawle II
Sukcesy naszych uczennic w Konkursie Powiatowym o Janie Pawle II
Dodany dnia11 czerwca 2018 |przez admin

W dniu 9 maja 2018 r. trzy uczennice: Dominika Ćwiek, Urszula Olechowska i Dominika Skwara wzięły udział w konkursie pt. ” Z Janem Pawłem II w III Tysiąclecie”. Został on zorganizowany przez Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Dolnym. Wzięło w nim udział 24 osoby z powiatu leżajskiego. Dzięki niemu uczniowie mogli pogłębić swoją wiedzę na temat naszego wspaniałego rodaka Karola Wojtyły.

Po zmaganiach wyłoniono laureatów, którzy zdobyli najlepsze wyniki, dziewczyny z naszej szkoły spisały się na medal:

Dominika Ćwiek (2d)- I miejsce

Urszula Olechowska (2d)-III miejsce

Dominika Skwara (2d)- wyróżnienie

Serdeczne gratulacje!

Uczennice