Sukcesy w konkursie kuratoryjnym 2009
Sukcesy w konkursie kuratoryjnym 2009
Dodany dnia16 sierpnia 2017 |przez admin

16 kwietnia 2009 roku w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty w Rzeszowie.

Do udziału w spotkaniu zaproszeni zostali laureaci konkursów interdyscyplinarnych i przedmiotowych, rodzice laureatów, nauczyciele i dyrektorzy szkół prowadzących, którym wręczono dyplomy i listy gratulacyjne.

W zaszczytnym gronie 45 laureatów Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego znalazła się uczennica klasy szóstej Szkoły Podstawowej nr 2 w Leżajsku –  Aleksandra Motor.

Należy zaznaczyć, że w konkursie wzięło udział ponad 7000 uczniów z całego Podkarpacia. Komisja Konkursowa przyznała również tytuł finalisty 55 uczniom. Finalistką w tym konkursie została uczennica naszej szkoły Agnieszka Sroka.

Obie wyróżnione uczennice przygotowywały się do konkursu pod kierunkiem nauczycielki języka polskiego – p. Marzeny Orzelskiej – Witkowskiej.