Uczniowie ZSP2 na Malcie
Uczniowie ZSP2 na Malcie
Dodany dnia16 kwietnia 2018 |przez Maciej Polański

W dniach 16 – 20 kwietnia 2018 r. uczniowie europejskich szkół współzawodniczą w Europejskich Eliminacjach Konkursu budowy i programowania robotów Botball 2018. Konkurs odbywa się na Malcie a Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Leżajsku reprezentują: Aleksandra Rokita, Grzegorz Kozyra, Tymoteusz Typrowicz – Science Club ZSP2 Leżajsk 1 oraz Sylwester Stopyra, Bartłomiej Dudziński, Michał Pędziwiatr, Hubert Ciryt i Jakub Kostka w drużynie Science Club ZSP2 Leżajsk 2.

Pierwszy dzień konkursu to przede wszystkim sesje treningowe. Trzeba zapoznać się ze stołem konkursowym, skalibrować sensory, dokonać niezbędnych napraw robotów nadwyrężonych w podróży.

Zapraszam do oglądania krótkiego filmu:

 

oraz zdjęć z konkursu: