Występy chóru „Cantiamo”
Występy chóru „Cantiamo”
Dodany dnia7 maja 2016 |przez admin

Dziewczęcy chór „Cantiamo”, działający w Gimnazjum Miejskim w Leżajsku pod batutą p. Barbary Kuczek, zdobył w trakcie swej dotychczasowej kariery wiele prestiżowych nagród na różnorodnych festiwalach o zasięgu ogólnopolskim. Znaczącą część jego rotacyjnego składu stanowiły i stanowią absolwentki SP 2 w Leżajsku. Występy podopiecznych p. Barbary Kuczek uświetniły wiele uroczystości organizowanych w „dwójce”: coroczne obchody Święta Niepodległości, obchody rocznic uchwalenia Konstytucji 3-go Maja, akademie z okazji Dnia Edukacji Narodowej, przedstawienia „jasełkowe”, programy artystyczne związane z pożegnaniem absolwentów, edycje Święta Szkoły, uczniowską galę artystyczno-sportową będącą częścią sesji pedagogicznej międzynarodowego projektu „Zdrowe dzieci-zdrowa szkoła”/Healthy kids-healthy school” realizowanego w ramach akcji Comeniusa „Wielostronne Projekty Szkół”.

Artykuły o chórze „Cantiamo”: http://www.gimnazjum.lezajsk.pl/index.php/chor-cantiamo