W dniu 4 maja 2016 roku klasy IV A i VI C wzięły udział w spotkaniu autorskim z Anną Krysą. Pani Anna jest emerytowaną nauczycielką, poetką, malarką, a także wielką patriotką, mającą swoje korzenie we Lwowie, gdzie się urodziła. Obecnie mieszka w Leżajsku. Swoimi pasjami pragnie zarazić młodzież.
Uczniowie z wielkim zainteresowaniem wysłuchali pięknych wierszy i opowieści dotyczących minionych czasów.
M.O.